شرکت بویاکس Boyax

پشتیبانی

ضد یخ بتن بویاکس

ضد یخ بتن بویاکس محصولی فوق العاده و قیمتی بسیار ارزان این محصول در دو نوع میباشد ضد یخ بتن با کلراید و بدون کلراید در گالن های ۲۰ لیتری و پودری ۲۵ کیلو اماده ارائه به شما عزیزان میباشد.

11667

ضد یخ بتن بویاکس یک افزودنی بتن برای بتن مسلح و تـرکیبى از مـواد معدنى و آلـى بر پایه نیتروژنی می باشد . در ضد یخ بتن بویاکس بدون کلراید هیچگونه مواد کلرایدی در آن استفاده نشده است مواد نیتروژنی و کلسیم نیتروژنی در این ضد یخ مطرح شده است که شما را قادر میسازددر هوای سرد اقدام به بتن ریزی نمایید لازم به ذکر است حتما راهنمایی استفاده را نیز به درستی انجام دهید . 

به علت غلظت بالای این ضد یخ بتن با کمترین میزان مصرف ضد یخ بتن به نتیجه مطلوب و بدون عوارض جانبی نزدیک شوید .بالارفتن سرعت هیدراتاسیون، افزایش حرارت زایی بتن، پایین آمدن نقطه انجماد و تسریع زمان گیرش اولیه از خصوصیات مهم این ضد یخ بتن است.

روش و میزان مصرف ضد یخ بتن بویاکس میزان مصرف ضد یخ بتن رابطه مستقیم با دمای محیط عیار سیمان مصرفی و خصوصیات آن دارد و باید توجه کنید که در محاسبه دماى محیط حداقل دمائى که ممکن باید ملاک محاسبه قرار گیرد. ضد یخ بتن را به مقدار ۱% الی۵% وزن سیمان مصرفی مخلوط کنید . جهت راهنمایی بیشتر می توان از جدول زیر کمک گرفته شود.

دما

میزان مصرف ضد یخ بتن بویاکس برحسب در صد وزن سیمان مصرفی

عیار ۳۰۰

عیار ۳۵۰

عیار ۴۰۰

۰تا۵

۲٫۵%

۲%

۱٫۵%

 ۵ تا۱۰

۳٫۵%

۳%

۲%

۱۰ تا ۱۵

۵%

۴%

۳%

 

تاریخ: ۱۳۹۵/۰۸/۱۰ و ساعت ۶:۵۴ ب.ظ | دسته بندی: ضد یخ بتن , مواد افزودنی بتن | بازدید:
دیدگاه های این نوشته : ۰
ارسال نظــــر

یک دیدگاه

  • سلام , مهمان
  • خروج
  • ورود

    Or use one of these social networks